[14/12/2015 - demoAID] Seminar de cercetare București 2015 / Research seminar Bucharest 2015

posted Nov 15, 2015, 3:00 AM by Centre for International Cooperation and Development Studies ‎(FSPUB)‎   [ updated Nov 15, 2015, 8:51 AM ]

În data de 14 decembrie 2015, începând cu 15:30, în sediul Facultății de Științe Politice a Universității din București din str. Spiru Haret 8 va avea loc primul seminar de cercetare din cadrul proiectului demoAID.

Membrii actuali ai echipei de proiect (Luciana Alexandra GHICA - coord., Teodora DAGHIE, Florin FEȘNIC, Bogdan Mihai RADU și Claudiu TUFIȘ) vor discuta aspecte tehnice și metodologice ale proiectului și vor definitiva planul de lucru pentru următoarea etapă (2016).

Participarea la acest eveniment este rezervată membrilor echipei.
The first research seminar within the demoAID project will take place Monday, 14th of December 2015, 15:30, at the headquarters of the Faculty of Political Science - University of Bucharest from 8, Spiru Haret st.

Current research team members (Luciana Alexandra GHICA - coord., Teodora DAGHIE, Florin FEȘNIC, Bogdan Mihai RADU and Claudiu TUFIȘ) will discuss technical and methodological aspects of the projects and will adopt the detailed working plan for 2016.

Participation in this event is limited to research team members.